kred Mısır Taneleme Makinesi

Gönderen Konu: Mısır Taneleme Makinesi  (Okunma sayısı 411 defa)

admin

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • oyun hileleri
Mısır Taneleme Makinesi
« : Nisan 20, 2022, 01:57:03 ÖS »
Mısır Taneleme Makinesi

Mısır taneleme makinesi hızlı bir şekilde mısırları koçanından ayırmak için en ideal olan üründür. Mısır tanelerinde hasar olmadan en dipten ayırarak hazırlanmasına imkan sağlanır. Ürün yeni teknolojilerden yardım alınarak tasarlandığı için istenilen tüm özelliklere sahiptir. Mısır tanelerinde herhangi bir kalite kaybı oluşmadan tane tane ayrılmasına imkan sağlanır. Bakım giderlerinin düşük olması nedeniyle bütçe dostudur. Uzun bir süre kullanım için uygundur. Yüksek verim elde edilmesine yardımcı olur ve daha az işgücü harcanmasını sağlar. Ürün, kullanan kişiler için pek çok avantaj sağlarken toplu bir şekilde mısırları tane olacak şekilde ayırmak isteyenlerin tercih etmesi mümkündür. Özellikle fabrikada üretim yapan işçilerin kullanması üretim hızını arttırmaktadır.

Mısır Taneleme Makinesi Özellikleri

Mısır taneleme makinesi sahip oldukları özellikler ile tam bir teknoloji ürünüdür. Kolay bir şekilde kullanımı olan makinenin ayarlamaları da kısa süre içinde yapılabilir. Randımanda artış sağlanması ve işgücünün daha çok hızlandırılması sağlanır. Güç tüketiminin düşük olması maliyetlerin düşürülmesi için en uygun olan özellikleri arasında bulunur. Freze kafası ile yüksek bir kapasite ile makinenin çalışması sağlanabilir. Mısırların ayırması esnasında el ile yapılan işlemler çok uzun sürebilir ve ürünlerin kaliteli bir şekilde ayrılması mümkün olmayabilir. Makine tam koçandan mısırları ayırdığı için herhangi bir ürün kaybı yaşanmasının önüne geçilerek seri halinde mısırları ayırabilir. Bakım ve alım esnasında fiyatların düşük olması ve uzun bir ömre sahip olması en önemli avantajlar arasındadır.

KAYNAK ; https://www.tanisseed.com/
imza: Oyun - Forum