kred Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Site Tanıtımları / Neden Türk firmalarından Hosting hizmeti alınmalıdır?
« Son İleti Gönderen: admin Mayıs 17, 2021, 06:39:29 ÖS »
Neden Türk firmalarından Hosting hizmeti alınmalıdır?

İtiraf etmek gerekirse, Veri merkezi hizmetleri olarak adlandırılan hosting, sunucu kiralama ve sunucu barındırma hizmetleri en sağlıklı şekilde yurt dışında yapılmaktadır. Bunun en büyük sebebi maliyetlerdir. Düşünün ki bir dell marka üretilen bir sunucunun satın alma bedeli dünya genelinde 1000 USD iken, Maalesef ki ülkemizde bu sunucunun bedeli 7000 TL lere ulaşmakta. Dolayısıyla maliyet anlamında Türkiye'de hizmet veren hosting firmaları 1-0 yenik olarak rekabete girmektedir.

Bunlarında yanında yurt dışında çok yüksek verilen hat kapasitelerinin ücretleri çok uygun olmasına karşılık, Türkiye'de hat ve elektrik gibi ücretler çok korkunç rakamlar ile sağlanmaktadır. Aynı şekilde ülkemizdeki döviz kurları, elektrik ve kira gibi maliyetleri de hesap ederseniz yurt dışındaki bir hosting firması ile rekabet edemez duruma geliyoruz. Bu sebeple yüksek özellikli hat ihtiyacı olan ya da en yeni nesil sunucular ile hizmet almak isteyen kişi ya da firmaların ilk tercihleri yurt dışı firmalar olmaktadır.

Yurt dışındaki maliyetlerin düşük olması sebebiyle veri merkezleri ya da yurt dışı hosting firmaları alt yapılarını oldukça güçlü yapabilmekteler. Buda ülkemizdeki bir hosting firmasına göre daha az sorun anlamına gelmekte.

Evet yukarıda yazdıklarımız yurt dışında hizmet veren hosting firmalarının avantajlarıydı.

Neden Türkiye'de hizmet veren hosting firmalarını tercih etmeliyiz?

Aslında cevabı çok basit. Türkiye'de hizmet veren hosting firmasından alacağınız hosting, reseller hosting, sanal sunucu ya da kiralık fiziksel sunucu hizmetlerinde en hızlı şekilde erişim hızlarına sahip olursunuz. Yurt dışındaki bir sunucuya erişim süreleri uzun olurken, Türkiye'deki hosting firmalarından alacağınız hizmetlerde erişim süreleri çok kısa olacaktır. Bu da web sitelerinizin hızlı şekilde açılmasına neden olacaktır.

A- En önemli unsur Hosting firması Türkiye'de

Aldığınız hizmet ne olursa olsun ister bir hosting hizmeti, isterse de fiziksel sunucu hizmeti, olası bir sorun ya da her hangi bir destek talebinizde firmanıza gerek mail yolu ile, gerekse de telefon üzerinden kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede yurtdışı firmalarında muhatap bulamama gibi sorunlar ile karşılaşırken, Türkiye'de bu sorunu yaşamazsınız.

Aynı zamanda hizmetleriniz ile ilgili bilgi almak ya da kendi alt yapınızı oluşturmak istediğinizde Türkiye içerisinde firmayı ziyaret ederek birebir firmanın ofisi ve veri merkezi alanını dahi gezip görebilirsiniz.

B- Türkçe destek alırsınız.

Yurt dışındaki hosting firmalarından hizmet almanın avantajları var ise de dezavantajları daha fazladır. herhangi bir sorununuzda iletişim kurmanız neredeyse imkansızdır. Yazılı olarak da dil bilmediğiniz için kendinizi ifade edemezsiniz. Hal böyle olunca web siteniz üzerinde yaşayacağınız bir sorunun çözümü Türkiye'de kısa sürerken, yurtdışında sorunu çözemeyebilirsiniz bile.

C- Türk firmaları yardımseverdir.

Bizim insanımızın yapısındaki yardımseverlik sayesinde bir hosting hizmeti alırken, yazılımınız ile ilgili olan ve sizi ilgilendiren bir sorunu bile hosting firmanıza çözümletebilirsiniz. Ya da sunucu yönetimini hiç bilmiyorsanız bile Türkiye'deki hosting firmaları size yönetim konusunda dahi ücretsiz destek ve hizmet sunarlar. Sadece bu avantaj bile Neden Türkiye'de hizmet verme bir hosting firması ile çalışmalıyız? sorusunun cevabı olabilir.

D- Türkiye'de aldığınız bir hizmet resmi faturalıdır.

Eğer bir firmanız var ise aldığınız hizmetin karşılığında firma tarafından size verilen faturayı gerek gider olarak gösterebilir, gerekse de yaşadığınız bir sorunda yasal olarak kullanabilirsiniz. Ancak bu durum yurt dışında hizmet aldığınızda değişmekte ve oldukça zorlaşmaktadır

Türkiye'de hosting hizmeti almanın dezavantajları nelerdir?

Tabii ki Türkiye'de hosting ya da kiralık sunucu hizmeti almanın avantajları kadar dezavantajlarıda vardır. Ancak hemen söylemek gerekir ki dezavantajları sizlerin çalışmasında hiç bir olumsuzluk oluşturmaz.

A- Yeni nesil cihazlar ile hizmet veren firma sayısı azdır.

Yukarıda da bahsettiğimiz yüksek maliyetler sebebiyle en yeni nesil olarak çıkan bir sunucu, işlemci ya da SSD disk yurt dışındaki hosting firmalarında hemen stoklarına girerek çok cuzi rakamlar ile müşterilerine sunabiliyorlarken, maalesef aynı yeni nesil sunucular Türkiye'de yıllar sonra 2. el statüsüne düştükten sonra müşterilere sunulabilmekte. Aynı şekilde Türkiye'de sunuculan hosting ya da VDS Sunucu paketleri için hazırlanan fiziksel sunucular dahi bu yeni nesil cihazlardan olmadığı için tam istenilen performans alınamayabiliyor.

Tabii ki Türkiyede de yatırımlarını sürekli olarak yapan ve bu yeni nesil sunucular ile hizmet sağlayan firmalarda var ancak bu seferde fiyat kıyaslaması yapıldığında yurtdışına göre 3  4 kat daha fazlaya satılmaktadır

B- Maliyetler sebebiyle alt yapı kapasitesi düşük özelliklerdedir.

Maalesef ki ülkemizde tam anlamıyla gerek yedeklilik olsun gerekse de TİER standartlarına göre hizmet veren veri merkezi sayısı az, TİER3 ya da 4 seviyesinde hizmet veren veri merkezleri ise maalesef hizmet vermek için korkunç yüksek rakamlar istemekteler. Hal böyle olunca da insanlar daha düşük yedeklilikte hizmet sunan veri merkezlerinden hizmet aldıkları için olası bir elektrik ya da internet erişim sorunlarında büyük oranda olumsuz etkilenebilmektedir.

Bu ve bunun gibi avantaj ve dezavantajları çoğaltabiliriz.Ancak her ne olursa olsun Türkiye'de hizmet veren firmalardan vazgeçilmemelidir.

Akweb Hostingi olarak, tüm altyapımızı Türkiye'nin en iyi verimerkezlerinden olan Denizli Netinternet veri merkezi ve Bursa Dgn veri merkezinde oluşturarak müşterilerimize en uygun fiyat ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz
2
Site Tanıtımları / En iyi E tabela sistemi
« Son İleti Gönderen: admin Mayıs 14, 2021, 09:12:18 ÖS »
En iyi E tabela sistemi

E tabela her zaman güvenli bir alt yapı ile hizmet almanıza olanak sunan özel bir sistemdir. Nobetmatik.com üzerinden ihtiyaç duyduğunuz hizmeti hızlı bir şekilde sahip olmanızı sağlayan bu sistem, e tabela sistemi siz değerli eczacılara özel olarak tasarlanmıştır. Sistemimiz hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; internet üzerinden wifi ağı ile bağlanarak nöbet listesini çeker ve otomatik olarak led panellere yansıtır. Böylece sistem tamamen otomasyon ile çalışır ve müdahale gerektirmez. Böylece oldukça maliyetli olup hem de ekstra olarak günlük iş yükünden kurtulmuş olursunuz. Eczanelere özel çözüm imkanları sunan e tabela sistemi hızlı ve profesyonel alt yapısı ile çözüm olanakları sunar.
3
Site Tanıtımları / Sürüngenler ve Kemirgenler hakkında merak edilenler
« Son İleti Gönderen: admin Mayıs 11, 2021, 12:01:03 ÖS »
Sürüngenler ve Kemirgenler hakkında merak edilenler

Evcil Hayvan Blogu üzerinden dilediğiniz tüm hayvan ırklarına ve bakımlarına ilişkin merak ettiğiniz soruları sorabilir ve özgün bilgilerden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Web sitemiz merak ettiklerinizi sizlere sunabilecek kalitede yer almaktadır. Her zaman hızlı ve kaliteli içerikler üretmek adına çalışan web sitemiz Kemirgenler konusunda sizler için özgün bilgiler üretmek adına çalışır. Siz de hemen Sürüngenler hakkında bilgilere erişmek isterseniz web sitemiz aracılığı ile bu benzersiz hizmet deneyimiyle tanışabilirsiniz. Blog.zoo.com.tr blog sitemizin adresidir. Bu adres üzerinden evcil hayvanlarınızın bakımına ilişkin aklınıza gelebilecek her türden bilgiye hemen ulaşarak bu bilgiler ve daha fazlasına hemen erişebilirsiniz.  Sürüngenler ve diğer hayvanlar hakkında hem bilgi almak, hangi cinsin nasıl eğitim alacağı ve nasıl beslenmesi gerektiği gibi kritik öneme sahip konularda bilgiler almak isterseniz web adresimiz aracılığı ile bu merak ettiğiniz bilgilere hemen erişebilirsiniz.
4
Site Tanıtımları / Deri telefon kılıfı | Gettoderi.com
« Son İleti Gönderen: admin Mayıs 08, 2021, 12:18:16 ÖS »
Deri telefon kılıfı | Gettoderi.com

Getto deri size Gettoderi.com adresi üzerinden hizmet sunarak birbirinden farklı ürün yelpazesi kapsamında ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm olanakları sunmak adına çalışır. Deri telefon kılıfı ihtiyaçlarınız için kapsamlı bir şekilde çözüm üretmek, benzersiz hizmet modeli ile sizin taleplerinize çözüm sunmak adına çalışan firmamız deri telefon kılıfı, deri cüzdan, deri kartlık gibi farklı ürün guruplarını sizlere hemen hızlı bir şekilde sunarak size özel çözüm olanaklarını ortaya çıkarır. Sizler de deri telefon kılıfı ve diğer ürün guruplarına hemen sahip olmak isterseniz web sitemiz üzerinden bu kaliteli alışveriş deneyimini hemen elde edebilirsiniz.
5
Site Tanıtımları / Takipçi satın al
« Son İleti Gönderen: admin Mayıs 08, 2021, 12:00:05 ÖS »
Takipçi satın al

Takipcix.co takipçi alma sitesidir. Sosyal medyanın gücüne inanan ve sosyal medya üzerinden fenomen olmak isteyen pek çok kişinin mutlaka uğraması gereken özel bir web sitesi olarak karşımıza çıkar. Takipçi satın almak istediğiniz zamanlarda firmamız size özel olarak hızlı ve güvenli bir şekilde çözüm imkanı sunmak adına çalışan özel bir firmadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde takipçi satın almak istediğinizde sizler de firmamız üzerinden bu benzersiz hizmet modeli ile buluşarak talep ettiğiniz hizmete anında erişebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve takipçiye ilişkin merak ettiklerinizi bize whatsapp üzerinden sorabilir, aklınıza takılan tüm soruları anında bizlerle paylaşarak bu özel hizmetten kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Firmamız sizin için hızlı ve güvenli hizmet sunmak için hazırdır.

Takipçi satın alma sayfası: https://www.takipcix.co
6
Site Tanıtımları / Patek Philippe saat satın almak ister misiniz?
« Son İleti Gönderen: admin Mayıs 05, 2021, 11:50:02 ÖÖ »
Patek Philippe saat satın almak ister misiniz?

Patek Philippe saat sizlerin özgür ruhunu ortaya çıkarmak için özel olarak tasarlandı. Her zaman size uygun profesyonel hizmet modelleri ile benzersiz şekilde çözüm üretmek adına varız. Bu doğrultuda ihtiyaç duyduğunuz saatlere kolay ve pratik bir şekilde sahip olmanız mümkün hale geliyor. Sizler de hemen web sitemiz aracılığı ile bu kaliteli ürünlerle buluşarak hızlı ve benzersiz olarak bu ürünleri satın alabilirsiniz. Saat sitemiz bu güne kadar pek çok kişiyi memnun etmiş olup siz değerli müşterilerimize özel çözüm olanakları sunarak profesyonel bir şekilde sizlerin taleplerine karşılık hizmet geliştirmiştir. Sizler de hemen web sitemizin sunduğu bu güzelliklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. Saatport.net size özel benzersiz bir hizmet modeli oluşturmak adına çalışır. Buradan dilediğiniz saati, en avantajlı fiyatlarla ve kolayca sipariş etmeniz mümkün olabilir.

7
Site Tanıtımları / Güvenli Vinç Kiralama
« Son İleti Gönderen: admin Mayıs 03, 2021, 10:14:24 ÖÖ »
Güvenli Vinç Kiralama

Ozkiracshipping.com adresi size özel çözüm olanakları sunarken aynı zamanda güvenli ve uygun fiyatlı vinç kiralama konusunda taleplerinizi hızlı şekilde sonuçlandırmak adına görev yapmaktadır. KKTC Vinç hizmeti almak istediğinizde hemen web sitemizde yer alan irtibat numaralarından bizimle iletişime geçerek bu benzersiz hizmet kalitesiyle buluşabilirsiniz. KKTC Kiralık Konteyner ve diğer farklı hizmetler hakkında geniş bilgi edinmek isterseniz web sitemizin sizler için hazırladığı güvenli vinç kiralama hizmetlerinden kolay şekilde faydalanmanız mümkün. Size özel benzersiz çözüm imkanı sunan firmamız, vinç ihtiyaçlarınız için uzunlukları farklı boyutlarda olan özel vinçleri sunmakta ve kısa süre içinde ihtiyaç duyduğunuz mobil vinç hizmetini sizlere sağlamaktadır. Kıbrıs'ta vinç kiralamak istediğiniz takdirde, güvenli vinç kiralama konusunda size özel çözüm olanakları sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
8
Site Tanıtımları / Nişan Organizasyon hizmetleri nereden alınır?
« Son İleti Gönderen: admin Nisan 30, 2021, 11:35:43 ÖÖ »
Domain adı : Organizasyonhizmeti.com

Sitenin başlığı : Nişan Organizasyon hizmetleri nereden alınır?

Sitenin kayıt edildiği yıl : 2010

Site ile ilgili açıklamalar : Herkese merhabalar. Bugün sizlerle çok değerli bir nişan organizasyon firması tavsiye edeceğim.

Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir nişan organizasyonu yaşamak isterseniz, bu hususta profesyonel destek almanızı tavsiye ederiz. Organizasyonhizmeti.com isimli internet adresine giriş yaptığınız takdirde, buradan Nişan Organizasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nişan masası süsleme hizmetleri, kaliteli nişan pastaları, birbirinden lezzetli ikramlar, nişan için kıyafet seçimleri ve daha pek çok farklı hizmet buradan alınabilir.

Nişan masalarınızın mumluklarla isimliklerle, pastalıklarla, vazolarla, çiçeklerle, kurdelelerle ve daha pek çok farklı aksesuar seçenekleri ile süslenmesini isterseniz, bu hususta firmadan destek alabilirsiniz. Elbette müşterilerin özel istekleri doğrultusunda, nişan masaları arzu edildiği şekilde düzenlenebilir.

Nişan Organizasyonu hizmetinde, nişan tepsisi de çok önemlidir. Nişan tepsinizin çeşitli kurdeleler ile, boncuklarla veya mini balonlarla süslenmesini arzu ederseniz, bu firmadan destek almanızı tavsiye ederiz.

Nişan yapılacak mekanı dilerseniz siz bizzat seçebilir, dilerseniz de organizasyon firmasına bırakabilirsiniz. Her iki durumda da, bu mekan, nişana en uygun şekilde düzenlenecektir.

Buradan sadece nişan organizasyonu değil; sünnet düğünü organizasyonu, balon süsleme hizmeti, düğün organizasyonu, açılış organizasyonları, fuar organizasyonları ve daha pek çok hizmeti bir arada almanız mümkündür. İkram arabalarına ihtiyacınız varsa da firmaya ulaşabilirsiniz.

Nişan organizasyonu ve benzeri hizmetleri almayı planlayanlar, bu firmayı gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Sabit Telefon: 0212 570 56 40
GSM/WhatsApp: 0532 566 56 70
9
Site Tanıtımları / Sağlam su arıtma cihazı mı aramıştınız?
« Son İleti Gönderen: admin Nisan 26, 2021, 09:43:56 ÖS »
Sağlam su arıtma cihazı mı aramıştınız?

Su arıtma cihazı alırken kalitesinin yanı sıra sağlam olması ve uygun fiyatlı olması da ürünü satın almada büyük etken kriterlerdir. Ürünün özellikle suyu iyi şekilde süzmesi ve sağlıklı bir hale getirmesi istenen durumların başında gelir. Bizler kaliteli ve profesyonel ürünleri sizlerle buluşturarak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti kısa süre içinde sonuçlandırmaktayız. Böylece tamamen profesyonel ürünleri sizlerle tanıştırıyor ve ihtiyaçlarınızı anında sonuçlandırıyoruz. Sağlıklı yaşam için büyük bir kriter olan su yaşam kalitemizi arttırmada ve çok daha profesyonel bir yaşam alanına sahip olmada büyük bir paya sahiptir. Siz de hemen sağlam ve kaliteli su arıtma cihazları için bizimle irtibat kurabilir ve bu özel su arıtma cihazlarını çok daha yakından analiz etme fırsatını elde edebilirsiniz.

Web: Osdsminisufabrikasi.com.tr

Osds Mini Su Arıtma Cihazları Fabrikası

Adres : Merkez Mahallesi Güngören Caddesi 729 Sokak No: 14/A Bağcılar - İstanbul

WhatsApp Hattı: 0552 207 41 76

Tel 1 : 0212 433 87 68

Tel 2 : 0212 436 36 77

Tel 3 : 0212 634 30 36

Cep : 0546 589 68 69

Mail : destek@osdsminisufabrikasi.com.tr
10
Site Tanıtımları / Orta dünya fan sitesi - Ortadunyafan.com
« Son İleti Gönderen: admin Nisan 26, 2021, 11:02:24 ÖÖ »
Orta dünya fan sitesi - Ortadunyafan.com

http://ortadunyafan.com üzerinden yüzüklerin efendisi ve diğer filmler hakkında bilgi alma şansı elde edebilirsiniz. Sizler de fan sitemiz aracılığı ile Orta dünya ve yüzüklerin efendisi ile ilgili merak ettiğiniz pek çok bilgiye hemen erişebilir ve forum sitemizden diğer kullanıcılarla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Keyifli ve eğlenceli bir zaman geçirmek için hemen forum sitemize bağlanınız. Forum sitemiz üzerinden orta dünyaya ilişkin farklı ve yeni bilgileri öğrenmek mümkün. Çünkü forum sitemiz her zaman yeni ve güncel paylaşımları sizlere sunmak için vardır. Yeni üyelerimizin katkıları ile sürekli olarak büyümek ve orta dünyanın bilinmeyen gizemlerini sizlere aktarmak adına internet dünyasında yer almaktadır.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10