kred İletileri Göster - admin

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - admin

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 244
16
Site Tanıtımları / Kapalı Kalp Ameliyatı
« : Mayıs 06, 2022, 05:17:56 ÖS »
Kapalı Kalp Ameliyatı

Teknoloji geliştikçe tıp da ilerlemektedir. Hastalıkların iyileştirilmesine yönelik yeni teknikler uygulanmaktadır. Özellik ile ameliyatlar sırasında açılan kesiler küçülmekte iyileşme süreci ise buna bağlı olarak kısalmaktadır. Kapalı kalp ameliyatı da bu gelişmelerden biridir.

Bu ameliyat sırasında kalp ve akciğer durdurulur. Kalbin işlevini bir kan pompası sağlar. Böylece akciğer ve kalp çalışıyormuş gibi vücut yaşamaya devam eder. Kapalı kalp ameliyatında koltukaltından 3-4 cm genişliğinde bir kesi açılır. Buradan müdahale edilerek işlem uygulanır.

Kapalı kalp ameliyatları minimal invaziv kalp ameliyatı olarak nitelendirilir. Koroner bypass ameliyatı ve kalp kapakçığı ile ilgili işlemler bu yöntem ile yapılır. Bu ameliyatta kanama olasılığı oldukça düşüktür. Enfeksiyona yakalanma oranı da açık kalp ameliyatına oran ile daha azdır.

Kapalı Kalp Ameliyatı Uygulanan Hastalar

Açık kalp ameliyatına göre daha kısa sürede iyileşme sağlayan bu ameliyat günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Kalp hastalıklarının hepsinde ve herkeste uygulamak mümkün değildir. Uygulanabileceği ilk alan mitral kapak tamir edilmesi ya da değiştirilmesidir. Aort kapağının değiştirilmesi ya da tamir edilmesinde de kullanılabilir. Yapay ya da organik kapak takılabilmektedir.

Pulmoner kapak değişimi yapılacak ya da bu kapak tamir edilecek ise yine bu yöntem kullanılabilir. Koroner bypass ameliyatı sırasında kapalı kalp ameliyatı tercih edilerek iyileşme süresi kısaltılabilir. Kalp deliği kapatılması için ve tümör ameliyatları için doktorlar tavsiye etmektedir.

Kaynak: https://www.selimisbir.com
17
Site Tanıtımları / Girne vinç kiralama hakkında bilgi
« : Mayıs 06, 2022, 04:52:40 ÖS »
Girne vinç kiralama hakkında bilgi

Kıbrıs vinç denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi olan web sitemiz, güvenilir ve çözüm odaklı yapısı ile her zaman taleplerinize yönelik hizmet sağlar. Bu doğrultuda sizler de vinç kiralama istediğiniz zamanlarda web sitemize göz atabilir ve fikir elde etmeye hemen başlayabilirsiniz. Girne vinç en uygun fiyat avantajları ile firmamız yüksek kalite ve profesyonel hizmet doğrultusunda sizlerin gereksinimlerine yönelik hizmet üretir. Kıbrıs vinç ve daha fazlası için web adresimize hemen göz atarak bu ayrıcalıklı hizmet avantajlarından siz de güvenle yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ozkiracshipping.com adresimiz üzerinden yetkili arkadaşlarımızla hemen iletişim kurarak bu konuda geniş ve detaylı bilgiler edinmeye hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

18
Site Tanıtımları / Ucuzpubguc.com üzerinden Ucuz uc sipariş et
« : Mayıs 02, 2022, 12:57:18 ÖS »
Ucuzpubguc.com üzerinden Ucuz uc sipariş et

Ucuz uc hizmeti için Ucuzpubguc.com adresine göz atarak sizler de bu noktada ayrıcalıklı çözümler elde edebilirsiniz. Her geçen gün büyüyen firmamız size özel bir şekilde tüm taleplerinize uygun hizmet sağlar. Vakit kaybetmeden hemen web sitemize göz atarak bu konuda yüksek güvenlik ayrıcalıklarından hemen faydalanabilirsiniz. Ucuz uc ve dahası hakkında kafanızda bir fikir oluşması için hemen danışmanlarımızla görüşerek bilgi alın. Böylece her zaman en uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz gibi ayrıca kaliteli çözüm olanaklarımızla yanınızda yer alırız. Ucuz uc ve daha fazlası için vakit kaybetmeden sizler de web sitemize göz atabilir ve hizmet detaylarından güvenle yararlanmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve profesyonel çözümler için siz de doğrudan firmamızla görüşün ve bilgi alın.

19
Dns ayarı nasıl değiştirilir sorusunun yanıtı klavyex.com ‘da

Zaman zaman dns ayarlarımızı değiştirmemiz gerekmektedir. Örneğin bazı internet sitelerine otomatik dns ile değil, özel dns ayarları ile girmek ancak mümkün olmaktadır. Bu bağlamda, dns ayarı nasıl değiştirilir diyen herkes, klavyex.com isimli internet adresine girerek, merak ettiği soruya cevabını alabilir. Dns ayarlarınızı değiştirdikten sonra, bazen modeme reset atmak ya da bilgisayarı yeniden başlatmak da gerekmektedir.

Siz de hemen klavyex.com isimli internet adresine girişinizi yapın ve buradan gerek dns ayarlarını değiştirmeyi öğrenin, gerekse de bilgisayarlarla alakalı yaşayabileceğiniz her türlü sorunun çözümlerini görün.

Çeşitli uygulamalarda karşılaşılan hatalar ve çözümleri yine site içerisinde işlenmiştir. Tüm bilgisayar kullanıcıları için adeta bir rehber platform olan klavyex.com ‘a hepiniz davetlisiniz. Sevgilerimizle


20
Teknik hataların çözümleri – Hatasi-cozumu.com

Hatası çözümü adlı site içerisinde, çok çeşitli hatalar ve bu hataların kolay çözümleri ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Mesela bir bilgisayar oyununu ele alalım. Bu bilgisayar oyununda bir hata mesajı ile karşılaştınız. Bu hatayı hemen hatasi-cozumu.com içerisinde aratın. Ve çözümünü anında görün.

Bilgisayarlarda sık sık çeşitli hatalar yaşanabilmektedir. Aynı şekilde sosyal medya platformlarında da mesaj atarken, video yüklerken, yorum yaparken çeşitli hata mesajları görebiliyoruz. Tüm bu sorunların çözümü için, hatasi-cozumu.com isimli internet adresi vardır. Site ile birlikte, gerek bilgisayarlardaki sorunlarınıza, gerekse de sosyal medya sitelerinde karşınıza çıkabilecek hata mesajlarına çözümler görebileceksiniz.

21
Site Tanıtımları / Web barındırma hizmetleri - Ultahost.com
« : Nisan 29, 2022, 05:04:40 ÖS »
Site İsmi : Ultahost.com

Site Konusu : Web barındırma hizmetleri - Ultahost.com

Domain Kayıt Zamanı : Mart 2019

Tanıtım ve Açıklamalar : İnternet sitesi kurmak istiyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Ultahost.com isimli web adresi üzerinden, siteniz için Web barındırma paketleri sipariş edebileceksiniz.

Hızlı ve neredeyse kesintisiz sunucular içerisinde hosting hizmetleri almak adına, UltaHost'a başvurabilirsiniz. Burada sizleri, her türlü fiyattan hosting paketleri bir arada bekliyor olacaktır.

Bireysel hosting paketlerine ek olarak, VPS web barındırma hizmetleri de burada müşterilere sunulur. Örneğin bolca sayıda web siteniz varsa, bu siteleriniz için vps hosting satın alabilirsiniz. Sadece bir sitesi olanlar da, eğer çok güçlü ve trafiği bol bir siteye sahipse vps hosting tercihinde bulunabilir.

VDS web sitesi barındırma hizmeti de, tıpkı vps web barındırma hizmetinde olduğu gibi, bolca sayıda sitesi olan ya da güçlü bir adet sitesi olanların tercih edebileceği bir hizmettir. Bu çözümler arasındaki farkları merak ediyorsanız, alanında uzman müşteri temsilcileri ile irtibat kurmanızı tavsiye ederiz.

Wordpress barındırma, bayi barındırma, e-posta barındırma, e-ticaret barındırma ve daha pek çok hizmeti buradan en avantajlı fiyatlarla almanız mümkün olacaktır.

Herkese keyifli alışverişler dileriz.

22
Site Tanıtımları / Tesettür kuaför
« : Nisan 28, 2022, 01:26:22 ÖS »
Tesettür kuaför

Tesettür kuaför gelinlerin baş yaptırma sürecinde son derece rahat olabilmeleri ve daha iyi bir şekilde sürece odaklanmaları için bayanların çalıştığı kuaförlerde yapılması daha uygun olur. Bu konuda firmamız tamamen bayan çalışanlardan oluşur. Böylece profesyonel bir şekilde hizmet üretme noktasında daima size özel çözümler sunar. Degisimkuaforr.com internet sayfamız tesettür kuaför taleplerinize, bu alandaki gereksinimlerinize en doğru şekilde çözüm sunmak için sizin yanınızdadır. Benzersiz içerikleri ve ayrıcalıklı hizmet avantajları ile her zaman yüksek kalitede hizmete erişebilmeniz adına hizmet üretmektedir. Sizler de tesettür kuaför aracılığı ile hemen bu ayrıcalıklardan yararlanmak, güvenilir hizmet misyonuna kolayca sahip olmak isterseniz vakit kaybetmeden doğrudan bilgi edinebilir ve bu özel kolaylıklardan anında yararlanabilirsiniz.

23
Çeşit çeşit oyun ve uygulama apkclub.org platformunda

Apkclub.org adı altında faaliyet gösteren site, konumuzun başlığında da vurgulamış olduğumuz gibi, çeşit çeşit oyunu ve aynı zamanda akıllı telefon uygulamasını bünyesinde barındırmaktadır.

Apkindir sayfasına giriş yaparak, buradan cep telefonunuza beğendiğiniz oyunları ve uygulamaları ücretsiz bir biçimde indirmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Sık güncellenen bir içeriğe sahip olan apkclub.org adresinde, her ihtiyaca yönelik uygulamalar ve her zevke hitap eden akıllı telefon oyunları yer alır.

Cep telefonunuzun yeni oyunlara ve uygulamalara ihtiyacı varsa, artık hangi internet adresinden yararlanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Apkclub.org platformunu beğenir iseniz, bu siteyi siz de mutlaka dostlarınıza öneriniz.

Herkese şimdiden keyifli indirmeler dileriz.

24
Ümraniye’de koltuk yıkama hizmeti almak mı istediniz?

Ümraniye Koltuk yıkama firması yüksek kalitede hizmet sağlayan ve bu konuda geçmiş deneyimleri olan özel bir firmadır. Mrcleanytr.com internet sayfamız üzerinden siz de zaman kaybetmeden doğrudan bilgi alabilir, fikir edinebilir ve sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bizler firma misyonu olarak her zaman daha yüksek kalitede çözümleri sizinle buluşturmak adına çalışıyoruz. Aklınıza gelen pek çok farklı konuda taleplerinize en iyi çözümlerle karşılık veriyor ve müşterilerimize memnuniyet garantili bir şekilde çözümler sunuyoruz. Sizler de koltuk yıkama konusunda merak ettiğiniz ve aklınıza takılan her türlü sorunuzun cevabına kolayca erişmek için yukarıda yer alan internet sayfamıza göz atabilir, koltuk yıkamaya ilişkin sormak istediğiniz soruların cevabına ulaşabilirsiniz.

25
Site Tanıtımları / Mide Kanseri
« : Nisan 25, 2022, 08:57:26 ÖS »

Mide Kanseri


Mide kanseri, midede bulunan hücrelerin anormal biçimde çoğalması ile meydana gelir. Diğer kanser türlerine oran ile daha yavaş ilerler. Oluşum yerleri farklılık gösterebilir. Midede, yemek borusunda, yemek borusu ile midenin kesişim yerinde meydana gelebilir. Tıp dünyasındaki gelişmeler içerisinde mide kanserinin önlenebilmesi de yer alıyor.
Mide kanserini ortaya çıkaran en yaygın bakteri helicobacterdir. Kanser oluşmadan önce bu bakteri tespit edilebiliyor. Böylece ilaç ile tedavi ediliyor ve kanser oluşumu engelleniyor. Yapılan ve devam eden araştırmalar ile bu hastalığa çözüm bulunabileceği ümit veriyor.

Bu hastalığın pek çok belirtisi de bulunuyor. Hızlı kilo vermek, iştahta azalma, karın ağrısı, mide bulantısı ve sonucunda kusma, kanama, az yemek ile doyma bu hastalığın en çok görülen belirtileridir.

Mide Kanserinden Korunmak için Neler Yapılmalı?

Mide kanserini ortaya çıkaran en büyük etken hiç kuşkusuz ki sigaradır. Sadece ciğerleri etkilemeyen bu madde mideye de düşmandır. Sigara kullanmamak ya da bırakmak mide kanseri oluşmasını engelleyecek en büyük husustur.
Sağlıklı beslenmek de yine yapılması gerekenler arasındadır. Sağlıksız gıdalar her organımızı olduğu gibi midemizi de olumsuz etkiler. Kanser oluşumuna davetiye çıkarır. Fazla tuz tüketimi böbrekler kadar mideye de zararlıdır. Tuz tüketimi azaltılmalıdır.
Kızartma yağları tek kullanımlık olmalıdır. Tekrar tekrar kullanılan bu yağlar midenin anatomisini bozmaktadır. Yukarıda sayılanlara dikkat ederek Mide kanseri hastalığına yakalanma olasılığınızı azaltabilirsiniz.26
Site Tanıtımları / Ankara Sosyal Fobi
« : Nisan 23, 2022, 09:46:08 ÖS »
Ankara Sosyal Fobi

İlk defa biriyle tanışılacağı zaman, yeni bir ortama girileceği zaman ya da kalabalığa karşı konuşulacağı zaman ortaya çıkan stres ve kaygı durumu gayet normaldir. Birey bununla başa çıkmaya çalışır, kendini rahatlatmanın yollarını arar. Ancak sosyal fobide durum ileri boyuttadır. Herkesin kendini izlediğini düşünmek, durumla başa çıkamamak, kalabalığa girmemek gibi ilerlemiş haldedir. Anksiyete bozukluğu adı da verilir.

Ankara sosyal fobi tedavisi için bir uzman doktor ile görüşülmelidir.

Sosyal Fobi İçin Tedavi Yöntemleri

Sosyal fobinin pek çok çeşitli ve boyutu bulunuyor. Sizin yaşadığınız durumun bir anksiyete bozukluğu olup olmadığını anlamak için mutlaka uzman biri ile görüşmeniz gerekiyor.

Ankara sosyal fobi tedavisinde uygulanan yöntemlerin başında psikoterapi gelmektedir. Kişinin bu korkularını ve kaygılarını yönetmesinde yol gösterici bir tekniktir. İlaç kullanımı ise tek başına ya da başka yöntemler ile beraber verilebiliyor.

Bilişsel davranışçı terapi bu psikolojik rahatsızlıkta en çok tercih edilen yöntemdir. Uygulamasında bireye tek terapi ya da grup halinde terapi verilebilir. Aynı ya da benzer sorunları olanların birbiri ile durumlarını, yaşadıkları zorlukları paylaşmaları ilerlemeyi olumlu yönde etkilemektedir. Sosyal fobi yaşadığınızı düşünüyor iseniz bir uzmana danışabilir ve tedavi yöntemlerini öğrenebilirsiniz.


27
Ekonomik fiyatlarla düğün davetiyeleri satın al

Düğün Davetiyesi satın almak için en uygun fiyat avantajlarına sahip olmak istiyorsanız bizler her geçen gün sizlerin yanındayız.  Alodavetiye.com.tr internet sayfamız düğün davetiyeleri konusunda yüksek kaliteli hizmet avantajları ile yanınızda olup bu noktada kusursuz çözümleri sizinle buluşturmaktadır. Kusursuz hizmet olanakları ve benzersiz çözümleri ile düğün davetiyeleri noktasında firmamız size özel çözümler üretmektedir. Siz de vakit kaybetmeden hemen bizimle irtibat kurarak davetiye konusunda benzersiz çözümlere güvenle sahip olabilirsiniz. Profesyonel hizmet ve güvenilir çözümlerle daima sizlerin yanındayız. Yüksek kalite, zamanında teslimat ve ücretsiz kargo seçenekleri ile firmamız her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Alanında uzman yetkinlik sahibi çalışanlarımızla bizler sürekli olarak yüksek kalite çözümler üretiyoruz.28
Site Tanıtımları / Antalya’daki en iyi yüzme kursu hangisi?
« : Nisan 21, 2022, 01:56:14 ÖS »
Antalya’daki en iyi yüzme kursu hangisi?

Antalyayuzmekursu.net adı altında faaliyet gösteren web adresi, Akdeniz Üniversitesi yüzme kursunun internet adresidir. Bu siteye girenler, yüzme kursu Antalya ile ilgili detaylı bilgiler alabilir ve kurs yetkilileri ile irtibata geçebilir.

Antalya’da oturuyorsanız ve kaliteli bir yüzme kursu aramakta iseniz, bu hususta siz de pek çok Antalyalı gibi, Akdeniz Üniversitesi yüzme kursuna kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kurs bünyesinde sizleri birbirinden geniş olanaklar bir arada bekliyor olacak. Geniş havuzlar, deneyimli öğretmenler ve oldukça tenha seanslar burada sizlere sunulacaktır.

Yüzmeyi öğrenmek isteyen Antalyalılar, artık hangi kursa kayıt olması gerektiğini biliyor. Herkese şimdiden keyif dolu bir öğrenme süreci diliyoruz. Kurstan memnun kalırsanız, dostlarınıza da mutlaka tavsiye ediniz.

29
Site Tanıtımları / Mısır Taneleme Makinesi
« : Nisan 20, 2022, 01:57:03 ÖS »
Mısır Taneleme Makinesi

Mısır taneleme makinesi hızlı bir şekilde mısırları koçanından ayırmak için en ideal olan üründür. Mısır tanelerinde hasar olmadan en dipten ayırarak hazırlanmasına imkan sağlanır. Ürün yeni teknolojilerden yardım alınarak tasarlandığı için istenilen tüm özelliklere sahiptir. Mısır tanelerinde herhangi bir kalite kaybı oluşmadan tane tane ayrılmasına imkan sağlanır. Bakım giderlerinin düşük olması nedeniyle bütçe dostudur. Uzun bir süre kullanım için uygundur. Yüksek verim elde edilmesine yardımcı olur ve daha az işgücü harcanmasını sağlar. Ürün, kullanan kişiler için pek çok avantaj sağlarken toplu bir şekilde mısırları tane olacak şekilde ayırmak isteyenlerin tercih etmesi mümkündür. Özellikle fabrikada üretim yapan işçilerin kullanması üretim hızını arttırmaktadır.

Mısır Taneleme Makinesi Özellikleri

Mısır taneleme makinesi sahip oldukları özellikler ile tam bir teknoloji ürünüdür. Kolay bir şekilde kullanımı olan makinenin ayarlamaları da kısa süre içinde yapılabilir. Randımanda artış sağlanması ve işgücünün daha çok hızlandırılması sağlanır. Güç tüketiminin düşük olması maliyetlerin düşürülmesi için en uygun olan özellikleri arasında bulunur. Freze kafası ile yüksek bir kapasite ile makinenin çalışması sağlanabilir. Mısırların ayırması esnasında el ile yapılan işlemler çok uzun sürebilir ve ürünlerin kaliteli bir şekilde ayrılması mümkün olmayabilir. Makine tam koçandan mısırları ayırdığı için herhangi bir ürün kaybı yaşanmasının önüne geçilerek seri halinde mısırları ayırabilir. Bakım ve alım esnasında fiyatların düşük olması ve uzun bir ömre sahip olması en önemli avantajlar arasındadır.

KAYNAK ; https://www.tanisseed.com/

30
İyi günler mesajları igrus içerisinde sizi bekliyor

İyi Günler Mesajları

İyi günler; refah ve huzur içinde geçen zaman demektir. Her zaman gün içinde ılımlı ve olumlu sözler söylenir.

İyi günler mesajları her zaman insana mutluluk verir. Neşelendirir ve hayata güzel devam ederiz. Zaten sabah kalktığımız da ve evden çıktığımızda konuştuğumuz bu güzel sözlerden biri olan iyi günler  görgü kuralı olarak da kullanılması gerekir. Görgülü her insan bu davranışı yapar. Günün öbür vakitlerine nazaran daha çok kullanılmaktadır. Kişiler birbirlerine iyi günler dediği zaman  huzurlu ve saadetli olmamızı sağlar. Yaşama sevinci olan herkes bu “iyi günler“ kelimesini oldukça sık kullanılırlar. Buna ait çok güzel mesajlar da bulunmaktadır.

iyi günler mesajları sevdiklerinize bu değeri göstermenin ve her zaman onların yanında olduğunuzu göstermenin en güzel yoludur. İnsan sevdiklerinden gördüğü değerler ve sevgi ile kendisini hayata daha bağlı hissetmekte ve başarılarını arttırmaktadır. Bu sebepten her yeni gün sevdiklerine karşı yeni bir umut olmak isteyen insanlar iyi günler mesajları ile iyi dileklerini sunabilirler.

Birbirinden güzel iyi günler mesajlarını igrus adresi içerisinde bulabileceksiniz.

En Güzel İyi Günler Mesajları

Gününüz aydın, neşeniz bol olsun. İyi günler herkese.

İyi ve güzel bir gün için hayırlı günler diliyorum arkadaşlar.

Umut oldukça her yeni gün yeni bir başlangıçtır. İyi günler.

Herkesin gününün hayırlı ve bereketli geçmesini diliyorum.

Sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle, iyi günler.

Kalbinizdeki tüm güzelliklerin hayatınıza yansıdığı huzur dolu günler.

Hayır dileyelim mevladan günümüz uzak olsun beladan hayırlı günler.

Sevgi ve mutlulukların hiç eksik olmadığı yepyeni günler sana. İyi günler.

Gününüz hayır ile eviniz bereketle, gönlünüz Allah aşkı ile olsun. İyi günler.

Yüreğinizdeki güzelliklerin ve umudun hiç tükenmemesi dileğiyle, iyi günler.

Güzelliklerle dolu, mutlu, huzurlu, kazasız belasız bir gün için herkese iyi günler.

Hepinizin günü aydın hayırlı olsun bütün bir günü hayırla bereketle geçirin inşallah.

Umut dolu, sevgi dolu, mutluluk dolu bir gün geçirmeniz dileği ile herkese iyi günler.

Seviyorum seni seninle geçen günleri seviyorum seni sana iyi günler demeyi seviyorum.

Güne tatlı bir tebessümle başlamak, başarılı bir gün için ilk adımınız olacaktır. İyi günler.

İyi günler bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim iyi günler canımın canı.

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun iyi günler olsun sana bir tanem.

Kimseye iyi günler demedim hayatımda günümü aydınlattın sana da iyi günler olsun candan.

Dertler olsa da ömrümüzde ışık bitmez. Kalbimizde yine gülerek başlayacağız bugüne, iyi günler.

Elini verene, gözünü değdirene, sözünü diyene, diyemeyene, sevgimi görene, göremeyene, iyi günler.

İyi günler yüreğime yağmur gibi yağan gecemi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan iyi günler.

Sen benim canım sen cananımsın sen benim günüm karanlık sabahlarımı aydınlatansın iyi günler bebeğim.

İyi günler ceylan gözlüm sabahımın güneşi gözlerimin ışığı hayata seninle iyi günler demeyi seviyorum.

Dertler olsa da ömrümüzde ışık bitmez kalbimizde yine gülerek başlayacağız bu güne iyi günler olsun bir taneme.

İyi günler yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan iyi günler.

Allah Sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları Allah’u Teala’nın Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun inşallah Hayırlı günler.

Yüce Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı günler.

Gün seninle güzel güne başlamak seninle sıcak olacak, günlerimiz aydın geleceğimiz parlak olsun sana iyi günler olsun bebeğim.

1 gün daha başladı elimde simit çay aldım da sen sabahın kör noktasında ismin aklımda iyi günler olsun sana bu can sana feda.

Her günü seninle anıyorum her sabahı adınla bekliyorum her mesajımı sana gün ağrırken atıyorum şimdiki gibi iyi günler bebeğim.

İyi günler gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam iyi günler.

İyi günler yatağımda rüyalarım isimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum iyi günler.

Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ayısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim iyi günler.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince iyi günler olsun.

İyi günler; benim viran gönlümün sultanı, iyi günler; dost bağımın gonca gülü, iyi günler; Süreyya yıldızım, iyi günler: ay yüzlüm, iyi günler; canımın cananı, günaydın.

https://www.igrus.com

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 244